| | Comments
Pomarańczowy dziś u mnie rządzi. Podobno ta barwa sprzyja naszym pogodnym myślom, zwiększa motywację i pomaga walczyć z kompleksami. Szkoda że nie zrobiłam całego dzbana marchewkowego koktajlu, jak znalazł byłby na poprawę samopoczucia. Ale, ale nie bądźmy pazerni, szklanka na tyle mnie zmotywowała, że starczy do końca tego tygodnia;) Poza radosnym kolorem, mam tu przede wszystkim bombę witaminową, na którą od samego patrzenia od razu czuję się lepiej. Komu znudziła się czarna kawa i kromka z pomidorem, zapraszam na pomarańczowy koktajl marchewkowy, dorzucę jeszcze miskę płatków owsianych z kawałkami banana i czekolady :) Piątku nadchodzę! 
 
Składniki

3 średnie marchewki
1 jabłko
pół szklanki wody mineralnej
sok z ćwiartki cytryny 

Sposób przygotowania

Marchewkę i jabłko pokroić na mniejsze kawałki, wrzucić do blendera. Dodać pół szklanki wody i soku z cytryny. Wszystko połączyć razem. Niech będzie na zdrowie! 

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.