| | Comments

Zielony koktajl z pietruszki, z dodatkiem banana oraz zielonego ogórka – na przywrócenie zdrowej równowagi po świętach. Nigdy nie robiłam takiego napoju na bazie pietruszki, bo obawiałam się, że będzie zbyt wyczuwalna. Jednak ku mojemu pozytywnemu zaskoczeniu, smak jest przepyszny. Słodki banan i orzeźwiający sok z pomarańczy i cytryny podkręca dodatkowo koktajl. Dobry, zielony koktajl z pietruszki na rozpoczęcie dnia. 

Składniki
natka pietruszki
2 banany
1/2 szklanki soku z pomarańczy
1/3 szklanki soku z cytryny
1/2 ogórka zielonego
1 szklanka wody niegazowanej

zielony koktajl oczyszczajacy

Sposób przygotowania
Z natki pietruszki obciąć twarde łodygi i wrzucić do blendera. Banany i ogórka zielonego pokroić na mniejsze kawałki. Dodać do natki pietruszki. Wlać soki i wodę. Zmiksować do momentu połączenia się wszystkich składników i serwować. Smacznego :)

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.