| | Comments
Arbuz! Byłam ostatnio u mamy, gdzie poza pysznym obiadem domowym, miałam na deser arbuza i parę truskawek od dziadka. To co, zmiksowałam to i to, i w takie moje ulubione upały, wyszedł idealny koktajl orzeźwiający. Nic, tylko łapać promienie słoneczne i delektować się „latem” w szklance :) Miłego!
P.S Czy Was również straszono w dzieciństwie, że jak zje się pestki z arbuza, to on później wyrasta w brzuchu, czy tylko u mnie tak było? ;)

Składniki
100 g truskawek
100 g arbuza

Sposób przygotowania

Truskawki umyć, odciąć ogonki, arbuza pokroić na mniejsze kawałki, pozbyć się pestek, wrzucić do blendera i wymieszać na gładką masę. Dodatkowo dodać lodu. Smacznego! 
Koktajl z truskawkami i arbuzem I to co znalazłam na ogrodzie ;)
 

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.