| | Comments

Co roku obiecuję sobie, że zabiorę się za prezenty wcześniej, ale przychodzi grudzień i kończy się to na szybkim maratonie po galerii handlowej. Do tego przepychanki, brak pomysłu co w ogóle kupić i dla kogo. Moja kreatywność kończy się na szarych skarpetach i obrusie. Już dawno minęły te lata, kiedy na Mikołaja dostawałam torbę słodyczy, a na Boże Narodzenie dawałam rodzicom urocze laurki z bałwankiem nakreślonym pastą do zębów i obsypane toną brokatu.

Dziś uspokajam się myślą, że czasu jeszcze trochę mam. Przeszukałam internety z nadzieją znalezienia inspiracji na prezent i okazało się, że nawet fajna lista powstała. Uzbierało się tego tak dużo, że pomyślałam nad wpisem. Miks zarówno dla Niej, jak i dla Niego, choć niektóre propozycje są bardziej pod dziewczyny ;) Ale znajdą się m.in. muchy, skarpetki z motywem świątecznym i litrowe kubki na kawę. Co najważniejsze wszyscy poza Moleskine to polscy producenci. Zapraszam Was na przegląd 10 pomysłów na świąteczne prezenty!

 Notes Moleskine – Harry Potter

harrypotter-notebook-2016

 Drewniane deski od PLAjSTER

plajster deski
plajster deski

 

Plecaki od Decobazaar 

decobazaar plecaki
decobazaar plecaki

 

Skarpetki prosto od Many Mornings 

many mornings
many mornings
 

 Muchy – marthu 

 

muchy marthu
muchy marthu

 

Plakaty od Jakie Słodkie! 

jakie slodkie plakaty
jakie slodkie plakaty

 

T – shirty od Pan tu nie stał

koszulki pan tu nie stal
koszulki pan tu nie stal

 

 Kalendarz w formie notatnika – Sezonownik

sezonownik kalendarz
Sezonownik kalendarz

 

Bielizna – Charlotte Rouge 

 Kubki – FOR.REST

forrest kubki
Forrest kubki
 
I jak, znaleźliście swoje typy? Dajcie znać jak coś Wam się spodobało :)
 

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.