| | Comments

Po Nowym Roku wracam do Was z czymś słodkim, a konkretnie z białą czekoladą z pistacjami. Już dawno zrezygnowałam z postanowień noworocznych typu dieta :) Czekolada jest jedną z tych rzeczy, bez których nie mogłabym się obejść. Jest za dobra! Dorzuciłam do niej suszoną żurawinę i pistacje, ale jeżeli macie ochotę na inne dodatki śmiało – orzechy, chipsy bananowe czy kokos będą również pasować.

Biała czekolada z pistacjami

 

 

 

Składniki

200 g białej czekolady
50 g pistacji
100g suszonych owoców (u mnie mieszanka żurawiny i jagody)

 

 

 

 

 

Sposób przygotowania
Czekoladę połamać na mniejsze kawałki i rozpuścić w kąpieli wodnej. Kwadratową blaszkę wyłożyć folią aluminiową i wylać rozpuszczoną czekoladę. Wsypać posiekane pistacje i dodać suszone owoce. Dać do lodówki na 3 godziny.

Biała czekolada z żurawiną i pistacjami

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.