| | Comments

Wyprawa na Śnieżnik była pomysłem mojej Mamy. Wypad na jeden dzień, by pobyć wśród natury i rozkoszować się górskimi widokami. Zamiast tego zastaliśmy mleczną ścianę gęstych chmur i mgły. Ale nie ma czego żałować, bo dzięki temu poczuliśmy się jak na planie filmowym. Dwie godziny wspinaczki po szlaku. Zero ludzi, wycieczek – góry były tylko nasze na ten jeden dzień. Na koniec trafiliśmy do schroniska, które znajduje się nieopodal szczytu, gdzie rozgrzaliśmy się klasycznym żurkiem i grzańcem z sokiem imbirowym. Tylko te poroże na ścianach napełniały nas niepokojem, czy aby na pewno nie skończymy tak jak te jelenie.

Śnieżnik pogoda, las, schroniskosniezniklasyszlakiśnieżnik szlak, las, natura Śnieżnik góry, lasy Śnieżnik szlak czerwonyŚnieżnik szlaki, las Śnieżnik schronisko PTTK

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.