| | Comments

Tyle wytrwać, bo to już  trzeci rok! :) Nawet nie zauważyłam jak szybko to minęło. Niestety tortu nie było, ale za to świętowałam urodziny bloga przy czekoladowym cappuccino, skubnęłam trochę sernika na zimno i ciasta marchewkowego.

Blog przeszedł trzy zmiany i szykują się kolejne. Będą remonty, przebudowy, modernizacje i optymalizacje. Miejmy tylko nadzieję, że zmiany wzniosą blog na wyższy poziom. Na pierwszy ogień pójdzie mieszkanie, dzięki czemu wrócę do kuchni na stałe. Obecna sytuacja dzielenia domu i kuchnia wyglądająca jak obora pozwalają co najwyżej na szybkie gotowanie. Przenosiny do Anglii dały nam dużo, ale też mocno ograniczyły moje możliwości do regularnego prowadzenia bloga. Choć na razie daję radę z parapetowymi aranżacjami, to chciałabym więcej. Co ja piszę? Chciałabym wszystkiego: Większej liczby postów, ładniejszych lokalizacji i cudownych aranżacji. Ale jak to mówią: cierpliwości. Więc tylko tego, sobie i Wam, życzę w nadchodzącym roku.

Ale już bez marudzenia. Najbardziej w ostatnim roku to dziękuję Wam! Za odwiedziny, miłe słowa i wsparcie. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na kolejny rok! :)

Coffee Bristolblog bristolBristolCoffee Bristol BristolBristol city Wiosna w Bristol flowers

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.