Konkurs z okazji urodzin bloga!

Kochani!
Skoro mamy urodziny bloga, nie mogło obejść się bez małej zabawy. Przygotowałam dla Was łatwe zadanie konkursowe, gdzie do zgarnięcia są 3 eko torby, zdobione unikalnym i niepowtarzalnym rysunkiem, który zrobił Alek GK 

Kto by nie chciał wziąć ze sobą Panny Kozy na miasto, w jej słodkiej kwiatowej sukience? Pierwszy zwiastun wiosny i dodatkowo pomoże w kuchni przy muffinkach. Wiem jak bardzo lubicie słodkości, dlatego dla fanów fudge i innych czekoladowych wypieków mamy prosty przekaz – It’s all mine! ;) A może tak jak ja, kiedy tylko widzicie w pobliżu bajeczne ciasto, piętrowy tort, chcecie krzyknąć – OMG cake! I zjeść cały własnymi rękami?

Eko torby z rysunkiem

Więc co trzeba zrobić by zgarnąć jedną z trzech toreb:

1. Opiszcie jaką potrawę/deser zapamiętaliście najbardziej ze swoich urodzin, kiedy byliście dziećmi. Podzielcie się swoimi najdziwniejszymi, zaskakującymi lub po prostu naj naj przepysznymi potrawami, które znalazły się na stole.
2. Będzie mi niezmiernie miło jak polubisz funpage mojego bloga  – tam ogłosimy 3 nagrodzonych :)
3. Każdy uczestnik może wysłać 1 odpowiedź, a idzie ona na adres e-mail – inapinkenvelope@gmail.com. Będę potwierdzać każde zgłoszenie.
4. Na Wasze zgłoszenia czekam do 26.02 do 24:00, a wyniki ogłoszę 29.02.
5. Torby dla nagrodzonych będą wybrane losowo – nie ma możliwości wybrania sobie z konkretnym rysunkiem.
6. Wysyłka toreb jest na terenie Polski.

Gdyby było coś nie jasne dajcie znać. A tym czasem – czas start! :)

7 komentarzy do wpisu „Konkurs z okazji urodzin bloga!”

  1. Miałam tylko jedno przyjecie imieninowe. W latach 70 tych nie obchodziło się urodzin. Tak przynajmniej było w moich stonach. Ale kiedy miałam 6 lat mama zrobiła mi przyjecie imieninowe. Przyszły koleżanki sąsiadki.  Miałam galaretkę owocową z bitą śmietaną.  Jaka byłam dumna z tej galaretki. Do dziś nie jadłam lepszej. Pozdrawiam i wielu owocnych przepisów i blogowania:) 

  2. Kochana życzę kolejnych smacznych lat i kolejnych świetnych wpisów z miejsc gdzie bywasz, jadasz, odpoczywasz :)

    Pozdrawiam ciepło ! :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.