Festiwal Food Trucków

Wczoraj w Browarze Mieszczańskim we Wrocławiu odbyła się apetyczna impreza dla wszystkich fanów dobrego ulicznego jedzenia. Festiwal Food Trucków i Zacnego Piwa” witał zapachem grillowanego mięsa i tłumem ludzi. Samo przeciśnięcie się przez nich było wyzwaniem. 
 
Na początku ja i moi towarzysze zrobiliśmy wstępne rozeznanie „co, gdzie serwują?” i przeszliśmy się po całym placu. Okazało się, że najwięcej food trucków smażyło burgery. Ale znalazły się również naleśniki, tybetańskie pierożki Momo, grillowane kanapki (min. z ozorem wołowym) oraz coś dla fanów smaków meksykańskich. My uderzyliśmy w stronę burgerów. Ciężko było wybrać, jednak zdecydowaliśmy się na B.B. Kings. Ściślej mówiąc na ich Pulled Pork i Cheeseburgery. Poza grubym kawałkiem cebuli, która oczyściła nasze nozdrza, był to dla mnie najlepszy burger jaki jadłam. 
 
Gdybym tylko miała więcej miejsca w brzuchu od razu poszłabym spróbować jeszcze czegoś innego. Kuszące zapachy ze wszystkich stron. Każdy mija cię z czymś dobrym w ręku. Aż chce się jeść. Byłam pierwszy raz na takiej imprezie i teraz czekam na kolejną.
 
Food Truck Wrocław
Browar Mieszczański Wrocław
Festiwal Food Trucków

18 komentarzy do wpisu „Festiwal Food Trucków”

Możliwość komentowania jest wyłączona.

E-book Kreatywne zdjęcia w domu ♥️