| | Comments

Końcówka marca to dla mnie (nareszcie!) pierwsze ciepłe spacery, truskawkowo-karmelowe lody po pracy i oczywiście porządki. Nie planuję wielkiego sprzątania, ale blogowi przydałoby się lekkie odświeżenie. Ale zanim zabiorę się za zaplecze bloga, przygotowałam dla Was kolejny ciekawy przegląd linków.

Sama odwiedzam blogi, które robią podsumowania. Dzięki temu łatwiej mi trafić na wartościowe treści i poznać nowe miejsca w sieci. Ogromnie mnie cieszy, że z miesiąca na miesiąc, coraz bardziej podobają Wam się posty z cyklu „Co mnie inspiruje”. I tym razem się nie zawiedziecie, więc chodźcie zobaczyć co dla was wygrzebałam!

BLOKOWISKA

ciekawe linki blog

W blokach się wychowałam i spędziłam całe życie. W małym Grodkowie na naszym osiedlu wszyscy się znali. Często z nudów wymieniałam w pamięci po kolei nazwisko każdego. Po przeprowadzce do większego miasta odczuwa się ogromną anonimowość. Więzi sąsiedzkie sprowadzają się do „dzień dobry” pod windą. Dawniej mama wysyłała mnie po jajko, szklankę cukru do sąsiadki. Teraz jak słyszy się pukanie do drzwi to serce przyspiesza. Na paluszkach do judasza obczajka, któż to śmie pukać. „Wiesław czy Zboczeniec?”

 

AWOKADO!

Ciekawe linki blog inspiruje

Teraz  kilka linków o awokado. Wiem, że jest wśród nas wiele fanów tego warzywa. Przez ostatni rok sama bardzo je polubiłam. Będąc jeszcze w Anglii praktycznie każde większe zakupy zaczynały się od awokado. Co najciekawsze jest ono na wyspach bardzo popularne. Było przez Anglików równie szybko rozchwytywane, jak ich ulubione chrupki o smaku soli i octu.

  • 7 nietypowych zastosowań awokado, czyli poznaj kilka sposobów wykorzystania go poza kuchnią, Nie zapomnij dać znać w komentarzu, które najbardziej Ci się spodobały. Mi od razu przypadł do gustu pomysł na masaż stóp w pestkach :) 
  • A jak bardzo szukasz inspiracji w kuchni, to spróbuj wegańskiego burgera w bułce z awokado, strzał w dziesiątkę!
  • Jeżeli zastanawiałaś się kiedyś, czemu w zasadzie awokado ma taką dużą pestkę to mam dla Ciebie idealne wideo od SciShow. Historia awokado jest naprawdę fascynująca. Przy tym warto docenić fakt, że mogły one nie przetrwać do naszych czasów (polskie napisy można włączyć w opcjach).

 

BLOG

co mnie inspiruje ciekawe linki blogi

Jeden z moich ulubionych tematów, wszystko co kręci się wokół bloga chłonę jak gąbka. Tym bardziej, że wiosenne porządki tyczą się również bloga. Zobacz co znalazłam!

 

Jak Wasza końcówka marca? Trafiliście ostatnio na ciekawy post? Może sami coś stworzyliście? Dajcie znać :)