Warner Bros studio Harry Potter Londyn

Miesiąc luty wyjątkowo mogę podpiąć pod tematy urodzinowe – pierwsze świętowanie padło na blog, a kolejne to moje zaczęte 29. Skoro został mi ostatni rok z dwójką na przodzie, zaplanowaliśmy razem z lubym szybką wycieczkę do Londynu. A konkretnie do studia, gdzie kręcono Harry’ego Pottera.

Londynu widzieliśmy tyle co stacja metra i przystanek autobusowy, ale to nie o nim tym razem. Bo głównym celem było Warner Bros Studio oddalone o niecałe 20 mil od Londynu. Owszem bilety nie są tanie (kosztują 35 funtów za osobę) jednak zobaczyć na własne oczy magiczne rekwizyty, pokój Gryffindor i szczególnie ulicę Pokątną – to było warto.

Na samo zwiedzanie poświęciliśmy 3 godziny. Choć i tak czuję niedosyt, że nie dopatrzyłam czegoś, bo tyle dzieje się w koło. Obrazy, różdżki, chatka Hagrida – to tylko początek. Nie da się chyba opisać uczucia, jak można rzeczywiście pobyć na chwile w świecie magii i być jak Harry Potter. Na kolejną wycieczkę musicie zabrać się ze mną, a tymczasem mogę zaprosić Was na wirtualną :)

Harry Potter Warner Bros studio tur Studio Harry Potter harrypotter studio w londynie Niesamowite miejsce studio Harrego Pottera Muzeum Harry Potter make movie harry potterMuzeum Harry Potter LondynAtrakcje w Londynie studio Harry PotterJak dojechac do studia harrego potteraMuzeum Harry Potter Londynstudio harry potterlondynmuzeum Sklepik ze słodyczami Harry Potter