Być jak Harry Potter – Warner Bros Studio

Miesiąc luty wyjątkowo mogę podpiąć pod tematy urodzinowe – pierwsze świętowanie padło na blog, a kolejne to moje zaczęte 29. Skoro został mi ostatni rok z dwójką na przodzie, zaplanowaliśmy razem z Alkiem szybką wycieczkę do Londynu. A konkretnie do studia, gdzie kręcono Harry’ego Pottera.

Być jak Harry Potter – wycieczka do Warner Bros Studio

Londynu widzieliśmy tyle co stacja metra i przystanek autobusowy, ale to nie o nim tym razem. Bo głównym celem było Warner Bros Studio oddalone o niecałe 20 mil od Londynu. Owszem bilety nie są tanie (kosztują 35 funtów za osobę) jednak zobaczyć na własne oczy magiczne rekwizyty, pokój Gryffindor i szczególnie ulicę Pokątną – to było warto.

Na samo zwiedzanie poświęciliśmy 3 godziny. Choć i tak czuję niedosyt, że nie dopatrzyłam czegoś, bo tyle dzieje się w koło. Obrazy, różdżki, chatka Hagrida – to tylko początek. Nie da się chyba opisać uczucia, jak można rzeczywiście pobyć na chwile w świecie magii i być jak Harry Potter. Na kolejną wycieczkę musicie zabrać się ze mną, a tymczasem mogę zaprosić Was na wirtualną :)

Harry Potter Warner Bros studio tur Studio Harry Potter harrypotter studio w londynie Niesamowite miejsce studio Harrego Pottera Muzeum Harry Potter make movie harry potterMuzeum Harry Potter LondynAtrakcje w Londynie studio Harry PotterJak dojechac do studia harrego potteraMuzeum Harry Potter LondynByć jak Harry Potter Warner Bros StudioByć jak Harry Potter Warner Bros Studio Sklepik ze słodyczami Harry Potter

23 komentarze do wpisu „Być jak Harry Potter – Warner Bros Studio”

  1. Musiało być najlepiej na świecie! Ja oprócz tego magicznego miejsca, chciałabym kiedyś pojechać do The Wizarding World of Harry Potter w Stanach, tam dopiero jest odlot…; D

  2. Powiedzieć, że miejsce to magiczne to nawet za mało :)! cudowne i wspaniałe i zdecydowanie na liście moich miejsc do dowiedzenia :)
    Rybia piąteczka! (I najlepsze życzenia urodzinowe :) ) Ja 15 marca kończę 28 lat :)

  3. Wszystko wygląda jak w filie :) Bardzo ciekawa wizyta. W letnie wakacje byliśmy m.in. w Oxford, są tam miejsca związane z filmem o H. Potterze i można nawet zapisać się na wycieczkę z przewodnikiem szlakiem H.P. . Pozdrowienia

  4. o kurcze! nie wiedziałam, że jest takie miejsce do zwiedzania. jako ogromna fanka chyba już wiem, co sobie zażyczę na urodziny – też 29 ;) pozdrawiam ciepło :)

  5. kocham to miejsce i od momentu mojej wizyty wspominam z ogromną radością :) mimo tego, że bilety nie należą do najtańszych, to z pewnością wybrałabym się tam kolejny raz i znów poczuła jak w świecie magii :)

  6. Mega!  Odwiedzić to miejsce to jedno z moich małych marzeń! Pamiętam jak wiele lat temu mieszkałem w Londynie i kręcili wtedy pierwszą część filmu. W całej UK miał miejsce wtedy istny szał na punkcie HP i wszystko było sygnowane książką jak i filmem. Chodziłem często z rodzicami do sklepu Warner Bros i kupowali mi wszystkie szalone gadżety. Miałem taki kuferek z szatami i różdżką, nawet do dziś mam z niego koszulki. Na pamiątkę oczywiście. :D O i też były już wtedy fasolki wszystkich smaków! To była wtedy podstawa mojego wyżywienia! :D Cudowne wspomnienia, ale mi się teraz wszystko przypomniało! :D

Możliwość komentowania jest wyłączona.