| | Comments
Moje lato póki co schowało się za wielkimi szarymi chmurami. By jednak nie przeleżeć całego dnia w łóżku (to czasem jest mój sposób na szare dni, chowam się pod pierzyną i nic nie robię, no może gapię się w komputer – włączony), zakupiłam z promocji (bardzo kuszącej!) melona i parę czereśni (one już tak ceną nie kusiły). Do tego miałam połówkę grejpfruta, który idealnie wkomponował się w koktajl z resztą owoców. I tak popijając go mobilizuję się do posprzątania bałaganu, jaki po nim zostawiłam – czereśnie dość mocno zaznaczyły swoje ślady na kafelkach. Pokombinowałam trochę i resztę koktajlu zamroziłam, co pewien czas mieszając widelcem by powstało coś na obraz sorbetu :)
 

Składniki 

melon
grejpfrut
garść czereśni

kostki lodu 

Sposób przygotowania
Z owoców usunąć pestki, pokroić na mniejsze kawałki, dać do blendera i zmiksować na gładką masę – koktajl gotowy. Połówki po melonie posłużyły mi za miseczki, świetna sprawa, jeśli chodzi o podanie w deseru (wpadło mi to w oko gdzieś na Pinterest).  
Koktajl z melona i grejpfruta

Podobne

Nazywam się Marcelina i mieszkam na chwilę obecną we Wrocławiu. Blog Pink Envelope to miejsce, w którym odkryłam swoją pasję, a jest nią fotografia. Aparat noszę zawsze ze sobą. A prywatnie to staram się z umiarem oglądać seriale. Czytam kryminały i thrillery. Uwielbiam sernik, nawet taki z rodzynkami. Na nerwy pomaga mi bieganie. Fajnie, że tutaj trafiłaś i mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej.