Hello Spring!

Hello Spring!

sezonowe przepisy na wiosne

Budźmy się! Jest wiosna! Idealna pora dla spóźnialskich, co swoje noworoczne postanowienia porzucili już w styczniu, a chcą jednak coś zmienić. I nie trzeba wygrzebywać bikini z szafy, by zmotywować się do jedzenia tylko zieleniny ;) Bardziej chciałabym Wam podrzucić kilka smacznych przepisów, których szukacie najczęściej na blogu. Kolorowe sałatki, coś do kanapki i jakieś dobre ciacho idealne do niedzielnej kawy.

10 komentarzy do wpisu „Hello Spring!”

  1. Hello, hello :-) U mnie już pod koniec zimy, jakoś tak naturalnie przychodzi ochota na jedzenie większej ilości zieleniny. Więc słucham się organizmu i tylko na święta trochę szaleję ze słodkościami i mięsiwem.

  2. super zestawy! Wszystko bardzo kusi! Zastanawia mnie tylko czemu środkowa kanapka nazwana jest „Muffinki z kremem czekoladowym”   :D

  3. Pyszne wiosenne propozycje. Tu gdzie mieszkamy wiosna zawsze bardzo się ociąga i wyglądamy na nią z wielkim utęsknieniem. Miłego wiosennego czasu Marcelino :)

  4. Przypomniałaś mi o wielu swoich fantastycznych przepisach – idealnych do zrobienia na wiosnę. Ale… czekam z niecierpliwością na kolejne! :) Na dziś decyduję się na focaccię, idealna na sobotni poranek :)

    Ściskam! :)

Możliwość komentowania jest wyłączona.